O nás

Sme slovenská značka, ktorá mení zážitok z nákupu nábytku

Naším primárnym produktom sú variabilné skrinky, ktoré si môžete kúpiť ako hotový kus alebo vyskladať v našom konfigurátore. Vytvárame tak priestor pre nový typ dialógu a kreatívnu interakciu medzi značkou a  zákazníkom. Pre naše kolekcie starostlivo vyberáme nadčasové materiály a farby, vďaka ktorým vám zjednodušujeme proces rozhodovania sa.

Neustále napredujeme, objavujeme a testujeme nové materiály. Na našom dizajne spolupracujeme so slovenskými a českými dizajnérmi, čím podporujeme lokálnu tvorbu.

Radi pomáhame, a preto časť z ceny Vášho nákupu smeruje na podporu vybraných projektov, ktoré to potrebujú.

Modulárne riešenie

Finálny dizajn produktu si navrhuje sám zákazník prostredníctvom nášho konfigurátora. Každý kúsok je následne vyrábaný na mieru podľa kombinácie, ktorú si sám vyskladá.

Tvorené s láskou a vášňou

Prinášame výber materiálov, vzorov a doplnkov, ktoré sú navzájom jednoducho kombinovateľné. Čisté línie výfrezov na dvierkach ponúkajú množstvo variácií, ktoré do tvorby nábytku vnášajú hravosť a originalitu.

Vyrobené na Slovensku

Máme korene v rodinnom stolárstve, ktoré vzniklo viac ako pred tridsiatimi rokmi. Spájame tradície, lokálnych výrobcov, čistý dizajn, srdce a hodnoty za ktorými si stojíme, a ktoré chceme ďalej rozvíjať.

Ohľaduplné k prírode

V našom procese výroby a smerovaní značky hľadáme riešenia, ktoré sú udržateľnejšie pre životné prostredie. Hľadáme nové inovatívne materiály, ktoré spĺňajú kritéria kvality a taktiež sa navraciame k tradičným postupom.

OCENENIA

2020

EDIDA ELLE Deco International
Design Award CZ v kategórii Nábytok

CZECH DESIGN AWARD
Best of Design

Cookies

Táto web stránka využíva cookies. Prezeraním web stránky súhlasíte s ich používaním.

Súhlasím Čítať viac