O nás

Variedo má korene v rodinnom stolárstve. Inšpirovali sme sa škandinávskou čistotou a nadčasovosťou. Spájame dizajn s tradíciami a láskou k lokálnej remeselnej výrobe.

Pri vymýšľaní dizajnu sme sa nechali uniesť možnosťou variabilného nábytku a pocitom z dotyku pri kombinovaní rozličného materiálu. Našou ambíciou je prinášať nový pohľad na slovenský dizajn, hľadieť do budúcnosti a dávať priestor tvorivému mysleniu.

Značka Variedo spája tradície, čistý dizajn, srdce a hodnoty za ktorými si stojíme a ktoré chceme ďalej rozvíjať. Spolupracujeme s lokálnymi dizajnérmi, dodávateľmi a výrobcami.

Zodpovednosť voči enviromentu berieme vážne. V procese vývoja a výroby ako aj v smerovaní značky hľadáme riešenia, ktoré sú udržateľnejšie pre životné prostredie. Okrem už navrhnutých skriniek si môžu zákanici redizajnovať  vlastné skrinky a kuchyne pomocou Variedo dvierok a úchytiek.

Cookies

Táto web stránka využíva cookies. Prezeraním web stránky súhlasíte s ich používaním.

Súhlasím Čítať viac
close icon

Spojte sa s nami
a získajte zľavu 5%

Ak máte záujem dostávať informácie o novinkách ohľadom kolekcií Variedo alebo eventoch, kde nás nájdete, prihláste sa k odberu nášho newslettera. Získate aj 5% zľavu na Váš prvý nákup.

Z newslettera sa môžete kedykoľvek odhlásiť.